Відбулась зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств

18 серпня відбулась зустріч, ініційована районною спілкою сільгоспвиробників, з керівництвом району та керівниками силових структур.

Під час зустрічі розглядалися ряд важливих питань підведення підсумків збирання ранніх зернових, розвитку в районі тваринництва, проведення операції «Урожай 2015», надання допомоги учасникам АТО тощо.

З підсумками збирання ранніх зернових культур присутніх ознайомив заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Сухонос, який проаналізував проблеми цьогорічної жниво-збиральної кампанії, стан розвитку тваринницької галузі та залучення інвестицій в аграрний сектор району. Від керівників сільгосппідприємств надійшла пропозиція стосовно врахування питання розвитку тваринництва господарствами під час продовження  з ними договорів оренди землі.    

У своєму виступі заступник начальника податкової інспекції Таїса Дудник, наголосила на необхідності  відповідального ставлення сільгоспвиробників до сплати податку з доходів фізичних осіб та  податку з орендної плати за земельні паї, як основних джерел наповнення бюджету.

Значна увага на зібранні приділялася питанням надання допомоги на потреби АТО. Зокрема, голова спілки сільгоспвиробників, Руслан Лисенко, наголосив, що в районі функціонує понад сто сільськогосподарських формувань, а надають  спільну матеріальну допомогу лише  трохи більше десятка господарств, які на рахунок спілки перерахували від 5 до 10 гривень з кожного орендованого гектару землі. Він звернувся до усіх керівників сільськогосподарських підприємств з пропозицією об’єднати зусилля у наданні такої допомоги і перерахувати на рахунок спілки сільгоспвиробників по 10 гривень з кожного гектару орендованої землі.

Крім цього, присутні обговорили питання необхідності вчасного вирішення юридичних аспектів оренди землі для запобігання виникнення в подальшому земельних конфліктів, подібних до тих які мали місце у Лісовому, Романівці та Зеленькові.

На завершення було обговорено питання об’єднання територіальних громад. Зокрема, голова райдержадміністрації Василь Клименко, проінформував присутніх про те, що  враховуючи ініціативу фракції народної партії, до обласної державної адміністрації надіслано клопотання про внесення змін до перспективного плану об’єднання територіальних громад області, яким передбачити утворення в районі семи об’єднаних громад.

          

Повернутись