Відбулася координаційна нарада райдержадміністрації

16 травня відбулася координаційна нарада райдержадміністрації за участю голови РДА Василя Клименка, голови районної ради Валентини Любомської, заступників голови та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  керівників територіальних підрозділів міністерств та відомств.

На нараді було заслухано ряд актуальних  питань. Зокрема, начальник Тальнівського райавтодору  Петро Чубань повідомив про роботу цієї організації. За його словами, у планах райавтодору до 15 червня виконати ямковий ремонт доріг державного значення (Тальнівська ділянка траси  «Черкаси-Умань», «Тальне -  Маньківка»). На сьогодні ремонт доріг призупинено через несприятливі погодні умови, проте як тільки погода дозволить – робота продовжиться. На даний час заборгованість по зарплатах працівникам відсутня, однак існує потреба у коштах для придбання матеріалів у розмірі 500 тис. гривень.  Керівники району запевнили, що дане питання буде розглянуто на бюджетній комісії районної ради.

Начальник відділу освіти Лариса Коваль повідомила про роботу закладів освіти, пов’язану із завершенням навчального року. За її словами, школи та НВК на сьогодні проводять зовнішнє незалежне оцінювання та готуються до проведення «останнього дзвінка», який відбудеться орієнтовно 27-30 травня.  У свою чергу, голова райдержадміністрації закликав відділ освіти та дирекції шкіл розпочинати ремонти опалювальних систем заздалегідь, не чекаючи осінньої пори, щоб вчасно виявляти можливі збої у їх роботі та уникати ситуацій, які траплялися цієї зими.

Начальник управління агропромислового розвитку Віталій Захарчук повідомив про стан галузі тваринництва у районі. За його словами, останнім часом спостерігається ріст ВРХ (станом на 15.05.2016 у районі налічується 1998 корів), але водночас є незначне зменшення  поголів’я свиней.

Віталій Захарчук також поінформував присутніх про те, що нещодавно у селі Новомайданецьке відбувся семінар-виставка «День поля», у якому взяли участь представники сільськогосподарської  галузі із Австрійської Республіки, Київщини, Чернівщини. Даний захід відбувся за ініціативи ПСП «Лідер». Учасники семінару поділилися досвідом, представили зразки новітньої сільськогосподарської техніки – комбайни, трактори, причепи, сівалки та інше.

На завершення наради, керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей поінформувала присутніх про організаційну роботу, у тому числі план заходів роботи райдержадміністрації на поточний тиждень, дати проведення комісій районної ради тощо.

Повернутись