Відбулися спортивні заходи до Дня фізичної культури і спорту

З нагоди свята Дня фізичної культури і спорту 8 вересня в центрі міста біля районного будинку культури відбулися спортивні урочистості, в яких взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів району спільно з державними службовцями району-працівниками управлінь, відділів райдержадміністрації і виконавчим апаратом районної ради.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль привітали молодь та подякували викладачам за їх щоденну турботу про дітей, навчання і виховання маленьких тальнівчан.

Тетяна Олександрівна відзначила :

- Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. Фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку та професій, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер. Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. А ми, дорослі, маємо робити все, аби їхнє дитинство було здоровим, щасливим, безхмарним і найголовніше мирним. Їхнє щастя – це щастя їхніх батьків і нашої України.

В рамках заходу проведено нагородження переможців районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та відзначено вчителів фізичної культури сільських шкіл району. Всі переможці були нагороджені дипломами райдержадміністрації та районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та медалями.

Активну участь у районній спартакіаді взяла команда Тальнівської районної ради (капітан команди – Віталій Карпук). За підсумками змагань, які тривали майже три місяці, за зайняті І місця в змаганнях з шашок, шахів та настільного тенісу серед чоловіків нагороджено керуючого справами районної ради Віталія Карпука.

Серед державних службовців  у змаганнях з бігу, стрибків в довжину і дартс визначено переможців:

Легка атлетика: 100 м серед чоловіків: І місце Овчарук Руслан; ІІ місце Захарчук Віталій; 60 м серед жінок: І місце Караульна Інна; ІІ місце Щербина Інна, ІІІ місце Мамалига Ольга.

Стрибки в довжину: І місце Овчарук Руслан, Потапова Альона; ІІ місце Захарчук Віталій, Мороз Людмила, ІІІ місце Орловський Микола, Семенюк Алла.

Дартс: І місце Півторак Тетяна, ІІ місце Захарчук Вікторія, ІІІ місце Белінський Микола.  

Відзначено також Веселокутського сільського голову Павла Козаченка, який виборов ІІІ місце у змаганнях з шашок серед чоловіків.

В загальнокомандному заліку серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування ІІ місце зайняла команда управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, а ІІІ місце виборола команда управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Представники команд Віталій Захарчук та Вікторія Захарчук були нагороджені дипломами та кубками.

Після проведення урочистої частини відбувся олімпійський пробіг, в якому взяли участь учні шкіл, вчителі фізичної культури, державні службовці та всі посадові особи виконавчого апарату районної ради.

Повернутись