Благодійний ярмарок у селі Білашки

Ростіть хороші  і летіть крилато, 
Й ніколи не спиняйтеся в путі.
Любові не буває забагато
І забагато щастя у житті.
Днями на честь Дня захисту дітей у селі Білашки вперше відбувся огляд обдарованих дітей Тальнівщини. Захід пресвячений нашим дорогим, юним дітлахам для збору коштів на онкохворих дітей Тальнівського району, зокрема для Сергійка Гончара і Максимки Шутовського, які потребують негайного лікування.
В урочистій частині зі словами побажання і привітання зі святом до присутніх звернулися депутати обласної ради Анатолій Скіченко і Анатолій Підгорний, волонтер Тетяна Буга і голова райдержадміністрації Василь Клименко. Вони щиро вітали і дякували всім присутнім за те що взяли участь у благодійній акції "Врятуй життя".
До пам'ятника "Небесної сотні" учасники бойових дій на Сході України Віталій Чалий і Станіслав Волощук поклали вінок і вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих воїнів в зоні АТО. 
Тальнівський районний будинок культури в особі директора Володимира Тарана нагородив учасників заходу Грамотою за участь у районному огляді творчо-обдарованих дітей "Таланти Тальнівщини". Також привітав присутніх і дітей зі святом керуючий справами виконавчого апарату Тальнівської районної ради Віталій Карпук:
- Тальнівщина відома своїми талановитими досягненнями по всій Україні. Вона відома досягненнями в галузі спорту, науки і мистецтва. Наші тальнівські діти надзвичайно обдаровані. Ви досягаєте високих успіхів на теренах Тальнівщини, області і України.  Хочу повідомити вам, що сьогодні 2 наших талановитих команди,  міста Тальне - "Горицвіт" школи N1-гімназія та "Енергія" школи N2, на чолі з депутатом обласної ради Володимирем Копійченком і головою районної ради Валентиною Любомською відбули у Вінницю де представляють Черкащину та вийшли у півфінал конкурсу інноваційного освітнього проекту "Відкривай Україну". Дорогі діти, сьогодні ви виступили на цій сцені, ви показали також свій талант, показали те що ви можете розвиватись і в найближчому майбутньому досягти гарних успіхів як у пісні  так і в інших галузях прикладного мистецтва. Ми хочемо щоб ви і надалі виступали на нашій районній сцені, обласній і всеукраїнській. Ви наша гордість. Зичу вам і присутнім в залі міцного здоров'я, і в переддень свята Святої Трійці нехай завжди вас всіх супроводжують по життю віра, надія і любов.
Весь цей час у фойє проводилася виставка дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва. На території сільського будинку культури відбувалися спортивні змагання і розважальні ігри. Працював благодійний ярмарок і польова кухня. 
Після закінчення дійства для присутніх виступила Тетяна Буга і Василь Клименко з інформацією про збір коштів, який проводився протягом дня.
- Ми всі гуртом зібрали суму 13 377 гривень. Я вірила в чудеса, вірю і продовжуватиму вірити. Окреме дякую Тальянківській і Білашківській сільській громаді, працівникам Тальнівської райдержадміністрації, всім присутнім селам, а їх приїхало 17, і всім небайдужим. Зібрані кошти будуть передані в онковідділення Черкаської лікарні для хворих діток, заради яких ми тут з вами зібралися-наголосила Тетяна Буга.
- Шановні присутні, як бачимо з миру по нитці і маємо грошову допомогу. Початок є! І це плюс для нас і організаторів заходу ГО "Об'єднання бойових побратимів і волонтерыв". Спільно плануємо і надалі проводити такі дійства по району. Разом ми сила! Наша сила в спільних діях. Особливо завдячую сількому голові Любові Чмизі, депутатам обласної ради і добровольцям, представникам ГО ВПК "Гайдамаки", які ознайомили діток з військовим спорядженням та екіпіровкою. Низький уклін всім військовозобов'язаним що на Сході України. - зазначив Василь Клименко.
На завершення заходу для присутніх виступили учасники проекту Х-фактор грт "Active band", чемпіонка світу по фітнесу Марина Гончаренко та місцева жителька  чемпіонка України Яна Луценко. 
Повернутись