Відбувся семінар секретарів сільських рад

Сьогодні 12 березеня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей відбувся семінар-навчання із секретарями сільських рад. Семінар навчання відбувся за участі керуючого справами районної ради Віталія Карпука та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядку денному: Про взаємодію органів місцевого самоврядування із Реєстром виборців та виборчими комісіями. Тимчасова допомога непрацюючій особі пенсійного віку, яка не набула права на пенсію . Про утримання автомобільних доріг районну. Про захист житлових прав дітей сиріт,дітей позбавлених батьківських прав та осіб з їх числа. Про організацію бібліотечної справи та сприяння діяльності сільських бібліотек району. Про дотримання чинного законодавства щодо збереження предметів історико-культурної спадщини. Про якісну підготовку документів щодо присвоєння почесного звання України « Мати – героїня». Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади за підсумками ІУ кварталу 2017 року. Про проведення електронного декларування в 2018 році.

Керівником апарату райдержадміністрації Лесею Соловей було приділено особливу увагу питанню строкової служби. По даному питанню доповів на семінарі представник військового комісаріату Сергій Грицай.

Повернутись