Відбувся семінар з головними бухгалтерами сільських рад, головами та бухгалтерами виборчих комісій.

В Управлінні Державної казначейської служби України у Тальнівському районі Черкаської області 18.09.2015 пройшов семінар з головними бухгалтерами сільських рад, головами та бухгалтерами виборчихк омісій.

Відкрила семінар  начальник управління Каневська Людмила Василівна.

Начальник відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів  управління Державної казначейської служби України у Тальнівському районі Черкаської області Сухонос С. М. довела до відома Порядок обслуговування місцевих бюджетів, затверджений наказом МФУ від 23.08.2012 року № 938, Порядок формування особової справи розпорядника бюджетних коштів, відповідно до наказу МФУ від 22.06.2012 року №758, заповнення Реєстру бюджетних зобов”язань та реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників бюджетних коштів, платіжних доручень відповідно до вимог Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов”язань розпорядників бюджетних  коштів, який затверджений наказом МФУ від 02.03.2012 року №309.

Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер Токар Н.Б. ознайомила присутніх з Порядком складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів відповідно до  наказу МФУ від 24.01.2012 №44 зі змінами. Зобов”язала всіх бухгалтерів виборчих комісій здавати звітність непорушуючи  встановлені терміни подачі звітності.

 Наприкінці заступник начальника управління Куценко В.Ф.та начальник  відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів  управління Державної казначейської служби України у Тальнівському  районі Черкаської області Сухонос С.М. відповіли на поставлені запитання.

 

 

Повернутись