Відкриття військово-патріотичного табору

Днями на території територіального центру Тальнівського району відбулося відкриття військово-патріотичного табору для дітей учасників АТО Тальнівського району. Організаторами виступає ГО «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» на чолі з Сергієм Шкляренком.

Після урочистої частини підняття державного прапору, до присутніх звернулася представник «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» Тетяна Буга, яка подякувала патріотам за те, що вони сьогодні саме тут і побажала вихованцям літнього табору витримки, натхнення у військово-патріотичній підготовці, яку їм нададуть представники ГО ВПК "Гайдамаки" Станіслав Волощук і  Юрій Рябий. Саме вони навчатимуть дітей першої медичної допомоги. Ознайомлять з військовим спорядженням та екіпіровкою. На патріотів-вихованців також чекають розваги та  багато чого іншого.

Натомість отець Михайло Василюк із Петропавлівського храму УПЦ Київського патріархату благословив дітей молитвою та  окропив свяченою водою. Він наголосив:

- У патріотів завжди є і має бути любов до Бога і до України. Якусь одну любов мати неможливо. Неможливо любити Бога, а матері своєї не любити і навпаки. Тому я бажаю вам за цей період проведений у цьому таборі збагатитися, як духовно так і патріотично. Щоб цей запал любові, що є у вас на сьогоднішній день він на все життя залишився у вас всередині. Нехай Господь благословляє і береже вас.

Також у заході взяли участь учасники бойових дій на Сході України Віталій Чалий, Юрій Опалінський, Іван Сокол, Руслан Федорівський, Руслан Зозуля, депутати Тальнівської міської ради Олександр Гижко та Анна Кулик та небайдужі волонтерки Леся Гончар і Оксана Букань.

Повернутись