Волонтерські організації вирішили об’єднати свої зусилля

16 листопада відбулося чергове засідання районного Центру допомоги учасникам АТО. На порядку денному : організація збору матеріальної допомоги воїнам, які перебувають у  зоні АТО, об’єднання зусиль громадських організацій району та органів державної влади у наданні гуманітарної допомоги воїнам-тальнівчанам, подальше фінансування, матеріальна і організаційна підтримка волонтерської діяльності , виділення коштів та допомога у відкритті районного спортивно-реабілітаційного центру учасників АТО.

На засіданні були присутні співголови Центру  Микола Мельник (голова районної організації воїнів- прикордонників) та Володимир Гречка (перший заступник голови Тальнівської райдержадміністрації). Також були присутні голови та представники районних громадських організацій, які займаються волонтерською діяльністю, - Тетяна Буга ( районна спілка ветеранів та  учасників АТО), Олена Бабій (спілка підприємців Тальнівщини),  Володмир Швець, Олег Волощук Олександр Яровий ( громадська організація «Тальнівська Самооборона«), а також інші члени Центру і працівники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Підсумком засідання було ухвалення постанови, у якій вказувалося, що для найоптимальнішої організації волонтерської діяльності Центр утворює єдиний районний штаб по наданню волонтерської допомоги, а також єдине місце зберігання продуктів та відповідальних осіб. Кошти, що залучатимуться для волонтерської діяльності, будуть надходити на єдиний банківський рахунок, а саме – рахунок утворений Спілкою ветеранів та учасників АТО (про витрати цих коштів буде інформувати голова організації Тетяна Буга).

Сформовано список найактуальніших проблем, які потребують вирішення – це забезпечення зимовим одягом бійців, продуктів харчування, доставка на передову бензопилок, генераторів для авто, запасних запчастин тощо.

Для створення районного спортивно-реабілітаційного центру учасників АТО та інших потреб передбачається залучати кошти районного бюджету, субвенції із сільських рад та спонсорську допомогу.

Повернутись