З діда-прадіда хлібороби!

В урочистостях, що проходили у Білашках з нагоди Дня працівників сільського господарства, взяли участь голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Півторак.

16 листопада хлібороби Білашківської громади відзначали професійне свято. Свято праці, добірного врожаю і добробуту, свято любові до рідної землі.

Привітала односельців теплими словами сільський голова Любов Чмига. Подякувала  трударям за працю, за святковий коровай з нового врожаю.

Хвилиною мовчання присутні вшанували великого хлібороба, керівника ТОВ «Промінь – АА», депутата районної ради, громадського діяча Миколу Скіченка. Вперше такі урочистості проходили без його мудрого вітального слова. З вдячністю та смутком односельці переглянули фільм про Миколу Дмитровича. «Якби мені довелося починати спочатку, я знову розпочав би із сільського господарства» - слова хлібороба прозвучали як заповіт усім прийдешнім поколінням, усім, хто трудиться біля землі.

Сільський голова Любов Чмига від імені громади нагородила Почесною грамотою виконкому Білашківської сільської ради та подякувала за підтримку свіжовипеченим короваєм засновнику ТОВ «Промінь – АА» Анатолію Скіченку. Подяками, грамотами і святим хлібом Любов Степанівна відзначила кращих працівників господарства та ветеранів.

Від громади району поздоровила трударів зі святом голова районної ради Валентина Любомська:

- З приємністю щиро вітаю вашу хліборобську родину. Від імені районної ради, депутатського корпусу, районної державної адміністрації висловлюю вам глибоку вдячність за вашу працю. Щодень ви вкладаєте  часточку душі, трудитеся на полях чи фермах, дбаєте про село. Бажаю, щоб, обробляючи землю-годувальницю, ви брали від неї особливе тепло і енергію, які б додавали вам сил і здоров’я. Відрадно, що сьогодні у залі багато ветеранів сільськогосподарської галузі, є цілі хліборобські династії. Ви віддали цій справі більшу частину життя. Доземний вам уклін!

Багато теплих і приязних слів звучало на святі. Висловлювали вдячність та гарні слова привітань трудівникам сільського господарства та ветеранам депутат обласної ради Володимир Копійченко, представник громадської організації «Жінки й матері Тальнівщини» Алла Копійченко, засновник місцевого господарства, депутат обласної ради, благодійник і волонтер Анатолій Скіченко та багато односельців. Віршованими рядками про рідне село привітав усіх місцевий поет Леонід Подуфалов.

Гарний настрій та хвилини відпочинку подарували артисти. Неперевершеними були чарівні співачки із народного колективу «Тальнівчанки». Зачарували безпосередністю, щирістю і неймовірним талантом найменші жителі села – вихованці дитсадочка «Вишенька».

Фотозвіт

Повернутись