Акція „Чисте довкілля“

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Цьогоріч свято припадає на 21 квітня. Це свято тих, хто любить і береже природу, дбає про навколишнє середовище, захоплюється красою рідного краю.

Цей день об'єднує усіх небайдужих. Працівники Тальнівської райдержадміністрації приєдналися до Всеукраїнської акції з благоустрою „Чисте довкілля“.

Напередодні голова райдержадміністрації Василь Клименко спільно із головою районної ради Валентиною Любомською взяли участь у акції, організованій Потаським лісництвом „Майбутнє лісу – у твоїх руках“. Акція спрямована на збереження природної спадщини, формування у молодого покоління екологічної свідомості та партріотизму. Вона триває місяць– до Дня довкілля.

19 квітня керівництво району разом із працівниками лісництва, учнямиМошурівської школи  - членами шкільного лісництва „Паросток“ висадили сіянці дуба в урочищі, неподалік села Гордашівки.

Уже наступного дня працівники райдержадміністрації провели день благоустрою, організувавши прибирання території біля пам'ятника прикордонникам, що за селом Легедзине.

Повернутись