Запобігти припиненню централізованого водопостачання. Із засідання районної комісії

4 грудня 2017 року під головуванням першого заступника голови РДА Гречки В.В. проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто лист – попередження Тальнівського РЕМу ПАТ "Черкасиобленерго" щодо можливого припинення  енергопостачання КП "Водоканал" внаслідок заборгованості за спожиту електроенергію та вжиття невідкладних заходів із забезпечення життєдіяльності населення в разі виникнення надзвичайної ситуації внаслідок припинення централізованого водопостачання.

У роботі комісії взяли участь головний інженер Тальнівського РЕМу Шкода І.Ф., начальник КП "Водоканал" Росол В.І. та головний бухгалтер Дімітров О.С.,  начальник  управління Держпродспоживслужби в Тальнівському районі Галицька Н.В., спеціалісти міської ради та Тальнівського міжрайонного відділу ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України".

За інформацією головного бухгалтера  Тальнівського КП "Водоканал" Дімітрова О.С.,  дана заборгованість  виникла перед РЕМом внаслідок не проведення сторонами взаєморозрахунків за субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, які постачалися населенню в сумі – 605272,00 гривень, що підтверджуються відповідними Договорами.

На сьогодні питання фінансування не вирішено.

У зв’язку з цим та з метою недопущення погіршення умов життєдіяльності населення пов’язаних з  припиненням централізованого водопостачання комісія вирішила:

- Тальнівській районній державній адміністрації направити дане рішення комісії та відповідне клопотання до Черкаської обласної державної адміністрації;

- з 04.12.2017 року ввести в дію "План реагування на надзвичайні ситуації".

Сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації

 

 

Повернутись