Засідання комісії з питань захисту прав дітей

12 квітня за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей.

На засіданні розглядалися питання: Про стан виконання передбачених чинним законодавством батьківських обов’язків матір’ю відносно неповнолітньої дитини. За результатами розгляду було заслухано пояснення матері та прийнято рішення взяти дану родину фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під соціальний супровід, а також попередити матір про те, що в разі продовження вживання нею алкогольних напоїв та неналежного виховання сина, справа буде передана в суд для прийняття рішення про позбавлення її батьківських прав.

 Розглядалася заява жительки міста Тального щодо позбавлення батьківських  прав її колишнього чоловіка, який впродовж багатьох років не бере участі у  вихованні доньки, веде нездоровий спосіб життя, а в даний час перебуває у  розшуку. Заяву було задоволено.

 Розглядалася заява жителя одного із сіл району про призначення його  опікуном малолітнього онука, мати якого нещодавно померла, а місце  перебування батька наразі невідоме,  яка також було задоволена.

 Крім того, комісією було переглянуто та затверджено індивідуальні плани  соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах,       дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Повернутись