Засідання щотижневої координаційної наради

Сьогодні на щопонеділковій координаційній нараді, яка відбулася під керівництвом першого заступника голови Тальнівської райдержадміністрації Володимира Гречки, за участі представників районної ради, керівників структурних підрозділів РДА розглянули найбільш актуальні питання із життя району та проблеми.

Зокрема Володимир Гречка ознайомив присутніх з питаннями, які розглядалися на засіданні обласного штабу Центру АТО. А саме про поліпшення житлових умов учасників АТО та про виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Про готовність  навчальних закладів до нового навчального року та освітніх і медичних закладів до опалювального сезону доповіли головний спеціаліст відділу освіти Лариса Безталанна та головний лікар Тальнівської ЦРЛ Анатолій Майсюк. У цілому процес підготовки  до опалювального сезону йде згідно графіку.

Про хід надання соціальних допомог і субсидій населенню району повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук поінформував про перебіг жнив у районі. Зокрема станом на сьогодні зібрано ранніх зернових і зернобобових культур 44,9% га, озимого ячменю – 87,7 % га, озимої пшениця – 48,8 % га.

У цілому, доповідачі проінформували керівництво району про поточні плани роботи відділів та підрозділів.

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей ознайомила присутніх з планом заходів на  тиждень.

За результатами розгляду цих та інших питань першим застуником голови райдержадміністрації було дано ряд завдань і доручень керівникам структурних підрозділів.

 

Повернутись