Затверджено бюджет на 2018 рік

Голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко, його заступники та керівники структурних підрозділів, взяли участь у роботі 20-ої сесії Тальнівської районної ради, яка відбулася сьогодні 21 грудня.

Перед початком пленарного засідання депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших громадян, справжніх патріотів, які віддали своє життя за незалежність,  свободу та територіальну цілісність України.

Серед питань порядку денного засдання сесії було затверджено Програму соціально-економічного та  культурного  розвитку  Тальнівського  району на 2018 рік. Заходи, закладені в Програмі, спрямовані на реалізацію державної політики та основних пріоритетних напрямів розвитку  району.

Заслухавши інформації начальника фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Наталії Вікторівни та враховуючи висновки профільних постійних комісій на сесії затверджено зміни до районного бюджету на 2017 рік та бюджет на 2018 рік.

Також на сесії прийнято рішення про реформування друкованого засобу масової інформації комунального підприємства-редакції районної газети «Тальнівщина» Тальнівської районної ради. Вирішено вийти зі складу її засновників з перетворенням редакції членами її трудового колективу в суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації. Погоджено проект договору про передачу права на заснування газети «Тальнівщина». Рішенням передбачено передачу безоплатно у власність правонаступнику редакції районної газети «Тальнівщина» майна та коштів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та на момент набрання чинності Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» перебували на балансі редакції, крім приміщення та земельної ділянки.

Повернутись