Збори конференція жителів села Зеленьків

14 березня в селі Зеленьків відбулися загальні збори (конференція) жителів села.

Користуючись нагодою перед початком конференції голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко спільно з головою Тальнівської районної ради Валентиною Любомською привітали всіх з Днем українського добровольця та вручили Орден «Лицарський хрест добровольця» солдату-добровольцю, волонтеру Станіславу Волощуку та квіти матері Станіслава Меланії Іванівній.

- Від імені райдержадміністрації та районної ради щиро дякуємо та вітаємо всіх небайдужих оборонців нашої Батьківщини з Днем українського добровольця. Дякуємо за збереження територіальної цілісності нашої держави. Переконані, що ці важкі для нашої країни останні роки загартували нас з вами і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь. Ви, герої, загартовані війною, перші добровольці, у новітній українській історії отримали виклик і прийняли бій, а ми, завжди були, є і будемо поруч з вами. Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ. Прийміть щирі вітання та побажання, бути завжди принциповими у своїх переконаннях та пліч-о -пліч боротися за незалежність України !  – зазначив Василь Клименко.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих добровольців, воїнів на Сході України.

Згідно порядку денного було заслухано звіт сільського голови про роботу виконкому сільської ради за 2017 рік. На завершення сільський голова зазначила:

- Маю надію, що у 2018 році завдяки співпраці сільської ради, районної ради, підприємців, сільгоспвиробників будуть утримуватись в належному стані всі об’єкти соціальної сфери, спільними зусиллями будуть вирішуватися проблемні питання щодо соціально-економічного розвитку села.

До обговорення, внесення пропозицій щодо роботи виконкому  сільської ради, окрім жителів села, долучалися також і керівники району.

Зокрема було піднято питання процесів впровадження децентралізації. - Це питання сьогодні стоїть дуже гостро і потребує об’єктивного підходу, особливо зважаючи на позитивні приклади створення об’єднаних громад в інших районах та в цілому по Україні. Враховуючи досвід керівників потужних у районі сільськогосподарських підприємств, їхню постійну участь у соціальному житті, дуже важливою є їхнє бачення реалізації даної реформи. Тому закликаю, будь ласка, фермери, керівники с/г підприємств, депутати сільських рад зберіться за одним столом і прийміть позитивне для себе рішення – зазначила Валентина Любомська.

Про податки та збори коротко поінформував присутніх начальник відділу у Тальнівському районі Звенигородської ОДПІ Олександр Маринченко.

Повернутись