Земельні питання вирішуватимуться згідно закону

27 квітня т.в.о. першого заступника голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка провів розширену координаційну нараду за участю голови районної ради Наталії Руснак, керівників структурних підрозділів та районних служб.

В ході наради порушувалися питання проведення в районі четвертої хвилі мобілізації, соціального захисту демобілізованих учасників АТО, надання допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців, оплати за спожиті енергоносії  та активізації заходів з енергозбереження.  

Значну увагу було приділено земельним питанням, зокрема нещодавнім подіям у Лісовому, які викликали значний резонанс у засобах масової інформації. Присутніх було проінформовано, що до вирішення конфліктної ситуації наразі залучені відповідні служби районного та обласного рівня.  – «Районна влада зробить все для того, щоб не допустити дестабілізації ситуації в районі з даного питання і всі земельні конфлікти будуть вирішені згідно чинного законодавства»,- запевнив Володимир Гречка.

Також було розглянуто стан виконавської дисципліни, проаналізовано хід виконання попередніх доручень та сплановано роботу на поточний тиждень.

Повернутись