Зустріч загиблого воїна-тальнівчанина Дмитра Оверченка

Сьогодні 1 лютого голова районної державної адміністрації Василь Клименко з делегацією - військовим комісаром Велерієм Кудлою, представниками Спілки АТО Василем Данилюком, Сергієм Шкляренком і Олександрем Шалапутою, головою, волонтером громадського формування "Самооборона Тальнівщини»  Володимиром Швець повернулися з міста Києва. Там на Майдані Незалежності віддали останню шану оборонцям Батьківщини, які загинули в боях за Авдіївку. В тому числі нашому земляку Дмитру Оверченку, жителю с. Вишнопіль. По дорозі додому жителі сіл Поташ, Мошурів, Білашки, Легедзине зустрічали нашого Героя ставши на коліна. У супроводі делегації Дмитра привезли до пам’ятника «Небесної Сотні». Куди попрощатися з ним прийшли побратими і сотні тальнівчан. Люди зі свічками в руках і ставши на коліна зустріли нашого земляка. Священнослужителі УПЦ Київського патріархату О. Михайло і О. Андрій відправили панахиду за загиблим. 

Трагічна звістка про смерть Дмитра сколихнула всю Тальнівщину. Невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної, демократичної України, непохитний бойовий дух бійців назавжди залишиться яскравим прикладом для всіх нас.

Колектив райдержадміністрації глибоко співчувають рідним і близьким з приводу тяжкої втрати сина, брата. Ми поділяємо біль та горе рідних, близьких і всіх хто знав Героя України Дмитра Оверченка. Він залишиться сміливим військовим, людиною, яка вірно служила Батьківщині і обраній справі.

Ми пам’ятаємо всіх, шануємо кожного…

Повернутись