Оголошення Суб єктам господарювання

Оголошення

Суб’єктам господарювання

На сьогодні важливу роль у створенні сприятливих умов для розвитку агропромислового комплексу відіграють іноземні інвестиції. Так, Тальнівською райдержадміністрацією, з метою залучення іноземних інвестицій у район, було проведено 26 лютого 2018 року у залі засідань Тальнівської районної ради круглий стілпо залученнюінвестицій на тему: «Можливості залучення фінансування в агропромисловий комплекс Тальнівського району».

Експертом заходу виступив Волкотруб Олександр Олександрович  генеральний директор «Еmpyrial architects», представник в Україні інвестиційних компаній Польщі, Франції, Італії, Китаю та Казахстану.

Щодо країн, інвестиції з яких можливо залучити:

1) Франція –макаронна  фабрика. Також, цікавлять інвестиції в молочну галузь.

2) Китай – в першу чергу: енергетична галузь (сонячні батареї), виробництво рапсової олії, харчових продуктів тривалого зберігання, промисловість, сміттєпереробна галузь. Продукція, що має квоти на ввезення.

3) Італія – інвестиції в успішні діючі підприємства району.

4) Польща –  інвестування діючих підприємств, що показують динаміку росту. Інвестування яйцефабрик, ферм по вирощуванню індиків та курей.

5) Казахстану – IТ-сфера, майже всі сфери овочівництва та агропереробки.

Отже,    з     метою    залучення     інвесторів     було    вирішено виготовити інвестиційний    каталог    Тальнівщини,     розробкою якого     буде    займатися    Волкотруб О.О.   спільно   з  управлінням   агропромислового    та   економічного розвитку Тальнівської райдержадміністрації.   Тому,   прошу зацікавлених осіб   заповнити інвестиційну анкету   (додаток 1) та  надіслати управлінню агропромислового та економічного розвитку райдержадміністраціїдо 23 березня 2018 рокув електронному вигляді(upravlinnyapr@ukr.net).  

Повернутись