Проведення незалежної оцінки

Тальнівський районний будинок культури оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

Назва об’єкта: Об’єкт – нерухоме майно,будівля, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та перебуває на балансі Тальнівського районного будинку культури.

Місцезнаходження: 20401, Черкаська область, м.Тальне,  вул.Соборна, 49.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринковоївартості для передачі в оренду на короткий строк (не більше 5 днів).

Відомості про об’єкт: будівля, загальною площею 1891,2 кв.м.

Учасники конкурсу подають до Тальнівського районного будинку культури документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

-  заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

-  нотаріально посвідчені копії установчих документів учасника конкурсу.

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ,  що містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсну документацію подавати до Тальнівського районного будинку культуриза адресою:  м. Тальне, вул.  Соборна, 49,  кабінет директора (з відміткою «На конкурс») до 17-00 год.  13.03.2018 року включно.

Конкурсна пропозиція претендента подається окремо в запечатаному конверті ( з відміткою «Пропозиція на конкурс») і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт в календарних днях.  

Конкурс відбудеться 14.03.2018 року о 10:00 год.за адресою: 20401, м.Тальне, вул. Соборна,  49, кабінет директора,тел. для довідок:  3-18-40

Повернутись