Районний Будинок культури оголошує конкурс

Тальнівський районний будинок культури оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району. Конкурс проводиться  за  принципом  аукціону і полягає  у визначенні орендаря, який запропонує найбільшу орендну плату при забезпеченні  виконання  інших  умов  використання  майна.

1. Назва об’єкта: об’єкт нерухоме майно, частина будівлі - кімната, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та перебуває набалансіТальнівського районного будинку культури.

2. Місцезнаходження: 20401, Черкаська область, м.Тальне,  вул.Соборна, 49.

3. Відомості про об’єкт: частина будівлі - кімната, загальною площею 55 кв.м.

4. Умови конкурсу: – сплата орендної плати; – використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; – забезпечення збереження орендованого майна; – забезпечення дотримання протипожежних норм  експлуатації об’єкта; – дотримання санітарно-екологічних норм експлуатації об’єкта; – створення безпечних та нешкідливих умов праці; – відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна і наданих комунальних послуг та послуг з охорони приміщення; – забезпечення страхування орендованого майна; – відшкодування  орендодавцю вартості проведення експертної оцінки  об’єкта  оренди та оприлюднення даного оголошення в засобах масової інформації.

5. Цільове використання об’єкта оренди:Для організації занять зі спортивного танцю, сучасної хореографії, фітнесу.

6.  Початковий  розмір  орендної  плати  становить на  місяць за перший/базовий  місяць оренди: 1224 грн. 29коп. Орендна плата за кожний наступний місяць визначатиметься шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції на наступний місяць

7. Строк оренди:2роки 11 місяців.

Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Тальнівського районного будинку культури заяву.

До  заяви для участі у конкурсі  додаються такі документи: 

1.Заявник-підприємство:

- належним чином завірені копії установчих документів;

- належним чином завірену довідку про включення до ЄДРПОУ;

- проект договору оренди об’єкта;

- копія довідки органу податкової служби про відсутність заборгованості зі сплати податків;

- у разі, якщо юридична особа є бюджетною установою (організацією), довідки органу Державного казначейства про стовідсоткове бюджетне фінансування;

- письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу;

2.Заявник-фізична особа-підприємець:

- належним чином завірену копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;

-  належним чином завірену довідку з відповідного територіального органу Державної  фіскальної служби  про стан розрахунків з бюджетом;

- проект договору оренди об’єкта;

- належним чином завірену копію паспорта;

- належним чином завірену копію свідоцтва про сплату єдиного податку або свідоцтво платника податку;

- письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу;

3.Заявник-неприбуткова організація:

-  належним чином завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію;

-  належним чином завірену копію статуту;

-  проект договору оренди об’єкта;

-  належним чином завірену довідку про включення до ЄДРПОУ;

-  довідку з відповідного територіального податкового органу про взяття на облік  платника податку як неприбуткової організації;

- письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу.

Письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу надаються за підписом  відповідальної особи (подаються  у відповідно промаркованому конверті: обов’язково зазначається найменування і адреса одержувача, назва об’єкта оренди  відповідно до оголошення, а також адреса, номери контактних телефонів Претендента. Якщо конверт не запечатаний, або не промаркований  у відповідності  з вищенаведеними вимогами, комісія не несе відповідальності  за неправильне або передчасне відкриття пропозиції. Пропозиції щодо розміру орендної плати подаються в окремому конверті. У іншому конверті   подаються зобов’язання щодо виконання  інших умов використання  майна).

Конкурсну документацію подавати до Тальнівського районного будинку культуриза адресою:  м. Тальне, вул.  Соборна, 49,  кабінет директора (з відміткою «На конкурс») до 17-00 год.  21.03.2018 року включно.

Конкурсна пропозиція претендента подається окремо в запечатаному конверті ( з відміткою «Пропозиція на конкурс») і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт в календарних днях.  

Конкурс відбудеться 22.03.2018 року о 10:00 год.за адресою: 20401, м.Тальне, вул. Соборна,  49, кабінет директора,тел. для довідок:  3-18-40»

Директор РБК  В.Л.Таран

Повернутись