Старт до вибору майбутнього

Звернувшись до фахівців з профорієнтації будь-якого центру зайнятості, ви можете отримати консультацію з найрізноманітніших питань, - від «як правильно обрати професію» до «в якому ВУЗі її можна отримати». Консультації передбачають усестороннє врахування здібностей особистості до того чи іншого типу професій та надання конкретної поради.

Крім індивідуальних консультацій, починаючи з 8 класу для дітей проводяться групові заходи, які передбачають не лише профорієнтаційне тестування. Під час таких зустрічей учням роз’яснюють важливість визначення професійного майбутнього, а також надають оперативну інформацію щодо стану ринку праці регіону та України в цілому, проводять екскурсії на підприємства.

До визначення майбутнього фаху потрібно підходити дуже виважено і приділяти цьому достатню кількість уваги. В Тальнівському районному  центру зайнятості молоді люди можуть пройти цілий ряд заходів для визначення своїх сильних сторін та професійних здібностей. Головним завданням профконсультації є визначення професійної придатності кожного підлітка до конкретного виду трудової діяльності з урахуванням нахилів і потреб ринку праці. Крім того, здійснюються професіографічні екскурсії та Дні відкритих дверей, зокрема і самому центрі зайнятості.

Так, з метою орієнтації учнів для вибору професії у лютому 2018 проведено 7 профорієнтаційних (уроків ) семінарів, учасниками яких слали 127  учнів Тальнівського району.

2018 рік оголошений роком профорієнтації, тому такі заходи ми плануємо проводити і в подальшому. Коли людина буде знати який тип роботи їй підходить за темпераментом і професійними якостями, шанси обрати правильну спеціальність буде набагато легше.

 

 

Повернутись