Тальнівська ОДПІ інформує: Бюджети уже отримали на 24,6 млн. гривень більше, ніж за минулий рік

Станіслав Коляда: Бюджети уже отримали на 24,6 млн. гривень більше, ніж за минулий рік 

 

Як поінформував в.о.начальника Тальнівської ОДПІ Станіслав Коляда, за вісім місяців ц.р. Тальнівський та Маньківський райони спрямували до бюджетів усіх рівнів 100,5 млн. гривень податків і зборів. Таким чиномминулорічний показник перевищений на 24,6 млн. гривень. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 23,5 млн.грн. До місцевих бюджетів надійшло 77,0 млн.грн. А також сплачено 88,8 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Керівник Тальнівської ОДПІ відмітив, що зростання надходжень відбулось внаслідок запровадження реформ, внесення змін до Податкового кодексу України та новому підходу до наповнення місцевих бюджетів.

Так, з початку року платники сплатили 3,9 млн.грн. акцизного податку, 41,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. За вісім місяців зібрано 4,6 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того платниками перераховано 2,9 млн.грн. податку на прибуток.

С.Коляда подякував платникам податків і зборів за відповідальне ставлення до сплати податків.

Він відмітив, що пріоритетом у роботі об”єднаної державної податкової інспекції  залишається діалог та ефективна співпраця з платниками. А саме: широке роз’яснення норм законодавства, підвищення обізнаності платників щодо порядку сплати податків і якісне обслуговування платників податків через розширення дистанційних послуг платникам з використанням IT- технологій. 

Повернутись