Слава Україні - Героям слава!

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Тальнівському районному Будинку культури відбулися урочистості за участю керівництва району та міста, громадськості, волонтерів, учасників АТО.

- Сьогодні ми відзначаємо два свята, які поєднали в собі багаторічні прагнення українців до волі і свободи – День державного Прапора та День Незалежності України. Із покоління в покоління передавалися найсвятіші мрії і найголовніші завдання для нас із вами, дорогі земляки, завдання – відстоювати свою державність, - відзначив у виступі голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко.

З особливою пошаною на сцену були запрошені учасники АТО, які захищали наш мир і спокій на Сході країни. Низький уклін, щира вдячність і квіти воїнам-захисникам.

Звання «Почесний громадянин Тальнівщини» присвоєно посмертно героям, нашим землякам Дмитру Безуглому, Василю Івченку, Дмитру Оверченку. Відзнаки було вручено матерям та сестрі загиблих.

Пам’ять про героїв сьогодення, які віддали життя за Незалежність України було вшановано хвилиною мовчання.

Відбулося нагородження волонтерів, меценатів, громадських діячів нашого краю, кращих працівників різних галузей, служб та установ, чия діяльність і праця спрямовані на покращення добробуту, рівня розвитку рідної Тальнівщини.

Відзначення таких важливих для всіх українців дат відбулося у щирій атмосфері, де відчувалися сила духу, родинність, спільне вміння прощати, гуртом долати перешкоди, радіти успіхам і впевнено йти до мети. Про це говорили відверті погляди присутніх, серед яких і молодь, і малеча, і люди поважного віку.

Завершилися заходи святковою концертною програмою «Над Україною святий дух».